امروز: جمعه, 29 دی 1396
دانستنیهای ارگاسم زنان
چهارشنبه ، 10 ارديبهشت 1393 ، 23:02

دانستنیهای ارگاسم زنان

ارگاسم در زنان یکی از سوالات و نگرانیهایی که افراد در ایمیلها و تماسهای خود دارند ارگاسم در زنان است. اقایان می خواهند بدانند ایا همسرشان به ارگاسم رسیده یا خیر و خانمها هم شاکی از این مساله که ارگاسم را تجربه نمی کنند. یا اینکه ارگاسم را فقط به شکل کلیتورال تجربه می کنند و ارگاسم واژینال یا توام با دخول را تجربه نمی کنند. نگرانند که نکند به خاطر خود ارضایی قبل از ازدواج مشکل ارگاسمی پیدا کرده اند و دیگر ارگاسم واژینال را تجربه نخواهند کرد.
ارگاسم در خانمها به دو شکل صورت می گیرد یکی ارگاسم کلیتورال است که با تحریک کلیتوریس یا چوچوله ایجاد می شود و دیگری ارگاسم واژینال است که هنگام دخول و با تحریک نقطه جی در واژن یا مجرای تناسلی صورت می گیرد. این ارگاسمها تفاوتی با هم ندارند و لزوما در هر فرد نباید هر دو ارگاسم صورت گیرد. همچنین خودارضایی تاثیری در عدم تجربه ارگاسم واژینال ندارد.

هنگام ارگاسم انقباضات ریتمیکی که در مجرای تناسلی اغاز شده به ریلاکسیشن یا ارامش ختم می شود. نفسها که تند شده بود به حالت عادی بر می گردد و فرد یک اوج را در لذت خود احساس می کند و بعد از احساس ان به یک ارامش می رسد.

در خانمها برای اینکه ارگاسم ایجاد شود یا فرد آنرا تجربه کند لازم است مقدمات سکس به خوبی انجام شود. اصول رابطه جنسی صحیح شامل بهنگام بودن- دوسویه بودن و پیش نو

 

افزودن نظر