امروز: چهارشنبه, 22 آذر 1396
دانستنیهای ارگاسم زنان
چهارشنبه ، 10 ارديبهشت 1393 ، 23:02

دانستنیهای ارگاسم زنان

ارگاسم در زنان یکی از سوالات و نگرانیهایی که افراد در ایمیلها و تماسهای خود دارند ارگاسم در زنان است. اقایان می خواهند بدانند ایا همسرشان به ارگاسم رسیده یا خیر و خانمها هم شاکی از این مساله که ارگاسم را تجربه نمی کنند. یا اینکه ارگاسم را فقط به شکل کلیتورال تجربه می کنند و ارگاسم واژینال یا توام با دخول را تجربه نمی کنند. نگرانند که نکند به خاطر خود ارضایی قبل از ازدواج مشکل ارگاسمی پیدا کرده اند و دیگر ارگاسم واژینال را تجربه نخواهند کرد.

 
دانستنیهای بارداری - بیماریهای دوران بارداری چیست
يكشنبه ، 15 دی 1392 ، 20:07

دانستنیهای بارداری - بیماریهای دوران بارداری چیست
بعضی از مشکلات در دوران بارداری شایع‌تر هستند و بعضی بیماری‌ها هم هستند که فقط برای زنان باردار اتفاق می‌افتد. دیابت که دیگر بیماری کشنده‌ای برای افراد عادی به شمار نمی‌رود، اما در زنان باردار می‌تواند موجب به دنیا آوردن نوزاد بسیار ریز شود.

 
ناگفته های حاملگی - گیاهان خطرناک در بارداری
شنبه ، 18 آبان 1392 ، 00:00

ناگفته های حاملگی - گیاهان خطرناک در بارداری
یکی از زمان‌هایی که به هیچ وجه نباید دارویی گیاهی را بدون مشاوره با پزشک مصرف کرد، دوران بارداری است.یکی از اصول طبیعت درمانگران در پیشنهادهای گیاهی که برای بیماری‌های مختلف به بیماران می‌دهند

 
امراض چاقی در موقع حاملگی
يكشنبه ، 24 شهریور 1392 ، 00:00

امراض چاقی در موقع حاملگی
عوارض  برای مادر:چاقی کلا عوارض بارداری از جمله فشارخون بالا،مسمومیت بارداری ، دیابت بارداری و لخته شدن خون در مادران و همچنین میزان سقط را افزایش میدهد.جنین مادران چاق درشت تر هستند و بالطبع زایمان سخت بیشتر شده و معمولا منجر به میزان بیشتری سزارین می شود.از سویی بیهوشی دراین افراد خطرات بیشتری دارد و حتی عوارض بعد از جراحی مانند عفونت زخم ونواحی دیگرومیزان خونریزی رحمی واز سویی خطر ترومبوآمبولی نیز در این افراد افزایش دارد.

 
ناگفته های جنسی - از بین بردن موهای زائد دور پستان
نوشته شده توسط بابافارس   
چهارشنبه ، 13 شهریور 1392 ، 17:56

ناگفته های جنسی - از بین بردن موهای زائد دور پستان
اگر چه موهای روییده شده در اطراف سینه بی خطرند، اما معمولا از لحاظ زیبایی مشکلاتی را برای افراد مختلف و به خصوص خانم ها ایجاد می کنند.در این مطلب با انواع روش ها برای حذف موهای زائد سینه آشنا می شویم.

 
ناگفته ها - علت افسردگی در زمان بارداری چیست؟
سه شنبه ، 5 شهریور 1392 ، 20:24

ناگفته ها - علت افسردگی در زمان بارداری چیست؟
افسردگی پس از زایمان، موضوعی است که از دیرباز مورد توجه قرار گرفته است؛ ولی طبق آخرین بررسی‌ها به نظر می‌رسد زنان در هنگام حاملگی بیش از دوره پس از زایمان مستعد ابتلا به افسردگی هستند و این درحالیست که در مقابل وجود آ‌گاهی نسبی درباره تاثیر افسردگی پس از زایمان بر سلامت کودک، مادر و خانواده، مساله افسردگی حین بارداری، نسبتا مورد غفلت قرار گرفته است.

 
علت درد پای دل در زنان چیست
دوشنبه ، 4 شهریور 1392 ، 16:43

علت درد پای دل در زنان چیست
در این مطلب درباره علل درد لگن در خانم ها برای شما صحبت می کنیم. درد لگن مربوط به درد شکم در قسمت زیر ناف می باشد. برای تشخیص و درمان مناسب مشکل، باید به پزشک متخصص مراجعه کرد.

 
بابافارس مشکلات جنسی زنان - بیماری های که زنان به زبان نمی آورند
شنبه ، 2 شهریور 1392 ، 15:40

بابافارس مشکلات جنسی زنان - بیماری های که زنان به زبان نمی آورند

عداد زیادی از زنان، مخصوصا در سنین بالا، دچار مشکلات مربوط به مثانه و کنترل ادرار می‌ شوند و از ابراز این موضوع خجالت می‌کشند؛ چرا که تصور می ‌کنند وقتی کسی آموزش توالت رفتن را آموخت، باید همیشه قادر باشد تا خود را کنترل کند. این مشکل در دوران سالمندی نیز در میان این افراد زیاد دیده می ‌شود و هیچ‌کس نمی‌ خواهد و دوست ندارد دیگران متوجه این موضوع شوند چرا که تکرر ادرار و گاه بی ‌اختیاری نشان ‌دهنده پیری است. اما از هر سه زن، یک نفر با تکرر ادرار ، زیر ۳۵ سال سن دارد.

 
ناگفته های بارداری - نازایی قابل پیشگیری است
دوشنبه ، 28 مرداد 1392 ، 21:52

ناگفته های بارداری - نازایی قابل پیشگیری است
هرچند این روزها دیگرکمتر بیماری لاعلاجی پیدا می شود و تقریبا می توان گفت برای سخت ترین امراض نیز راه چاره ای وجود دارد، اما نباید فراموش کرد که همواره پیشگیری بهتر از درمان بوده است .

 
ناگفته های جنسی بابافارس - بیماری های تخمدان
پنجشنبه ، 10 مرداد 1392 ، 17:51

ناگفته های جنسی بابافارس - بیماری های تخمدان
به هم خوردن نظم پریودهای ماهانه، رشد موهای زائد بر روی صورت و بدن، چاقی و ناباروری هر کدام به تنهایی می‌تواند اعصاب و روان یک لشکر از بانوان را به هم بریزد، چه برسد به این‌که همه یا چند تایی از این موارد، همراه هم، در یک بیمار بروز کند.

 


صفحه 1 از 9
صفحه اصلی گوناگون بابافارس- ناگفته های جنسی زنان