امروز: چهارشنبه, 02 اسفند 1396
حمله 4 افغانی به رانندگان مسافر کش در اصفهان
دوشنبه ، 16 تیر 1393 ، 18:59

حمله 4 افغانی به رانندگان مسافر کش در اصفهان
شب درست ساعت ده بود که مسافري جلوي خودرو را گرفت و گفت : دربست.راننده پس از توقف ، مقصد را پرسيد و مسافر نيز نقطه اي خارج از شهر را گفت و سوار شد، اما به محض سوار شدنش، سه نفر ديگر نيز که به نظر همراه او بودند، سوار شدند. راننده حرکت کرد تا هر چه زودتر مسافران را به مقصد برساند و به خانه باز گردد. تلفنش مدام زنگ مي خورد و همسرش از او مي خواست تا زودتر خودش را برساند چون مهمان ها مدتي بود که آمده و منتظر او بودند . طرح ريزي نقشه اي شوم

راننده به سرعت به حرکتش ادامه داد تا اينکه درست در ميانه راه وقتي که از شهر خارج شدند ،ناگهان متوجه اتفاقاتي در خودرو شد ، همه چيز بيانگر وقوع اتفاقي شوم بود .مسافران انگار با هم در حال طرح ريزي نقشه اي بودند و در اين لحظه قبل از اينکه راننده بتواند کاري بکند ،ناگهان تيزي يک چاقو در زير گلوي او احساس شد .راننده پريشان و مضطرب، پايش را روي ترمز گذاشت و ايستاد و پيش از اينکه فرصت داشته باشد کاري انجام بدهد، چهار مسافر ناشناس او را از خودرو پياده کردند و با چاقو به سمتش حمله کرده و مورد ضرب و جرح قرار دادند و در حالي که ديگر نمي توانست حتي فرياد هم بزند، او را رها کردند و خودرويش را به سرقت بردند. ساعتي بعد، راننده خود را کشان کشان به سمت جاده رساند و در حالي که خون زيادي از او رفته بود، به بيمارستان منتقل شد و در حال حاضر نيز بستري است و از مرگ حتمي نجات يافته است.با اطلاع ماموران از اين حادثه، به سرعت
پرونده اي تشکيل شد و بررسي ها ادامه پيدا کرد و در همين راستا ،پرونده هاي مشابه ديگري نيز تشکيل شدند و چند راننده ديگر راهي بيمارستان شدند .

جستجو براي يافتن سارقان مسافر نما،شبانه روزي شد

سرهنگ ستار خسروي، رييس پليس آگاهي استان اصفهان در رابطه با اين پرونده گفت: بررسي براي يافتن اين سارقان به صورت شبانه روزي ادامه پيدا کرد تا در نهايت ردي از آنها به دست آمد .اين سارقان با حمله به سمت رانندگان و پس از ضرب و شتم آنها، خودرو هايشان را ربوده و در جايي ديگر پس از سرقت وسائل داخل خودرو آنها را رها مي کردند .

سارقان گرفتار شدند

جستجو براي يافتن سارقان، باعث شد تا کارآگاهان رد آنها را گرفته و در حالي دستبند بر دستشان بزنند که هرگز فکرش را هم نمي کردند که گرفتار شوند .

هر چهار سارق که اتباع بيگانه هستند، توسط کارآگاهان دستگير و به آگاهي استان اصفهان منتقل شدند .سارقان پس از اعتراف به سرقت خودرو و ضرب و شتم رانندگان، از راز سرقت ده ها خودروي ديگر پرده برداشتند .

سرهنگ خسروي ادامه داد: نحوه سرقت اين سارقان و حمله به سمت رانندگان از سوي آنها به گونه اي بوده که مي توان گفت : خطرناک ترين باند سرقت توسط کارآگاهان آگاهي استان اصفهان به دام افتاده است .

سارقان در حال حاضر در زندان به سر مي برند و حال تعدادي از رانندگان مساعد نيست .

 

افزودن نظر


محل تبلیغ شما

بنر
بنر
بنر

تبلیغات تصویری

لیست مــشـــاوران ســـایـــت

بنر

حاضرین در سایت

ما 234 مهمان آنلاین داریم
صفحه اصلی گوناگون حوادث و تجاوز حمله 4 افغانی به رانندگان مسافر کش در اصفهان