امروز: يكشنبه, 01 بهمن 1396
دانستنیهای تجاوز -تجاوز گروهي به يک زن جوان در ورامين
نوشته شده توسط بابافارس   

دانستنیهای تجاوز -تجاوز گروهي به يک زن جوان در ورامين
4 نگهبان مجتمعي مسکوني با تهديد چاقو زن و شوهر جواني را گروگان گرفتند تا نقشه شوم خود را عملي کنند. 4 روز پيش زوج جواني وحشت‌زده نزد پليس شهر پيشوا رفتند و پرده از حادثه‌اي که برايشان رخ داده بود برداشتند. در اين ميان زن جوان به مأموران گفت: مدتي قبل من و همسرم با پول‌هايي که پس‌انداز کرده بوديم تصميم گرفتيم در پيشوا آپارتماني بخريم. اما پولمان آنقدري نبود که بتوانيم به‌صورت نقد خانه‌اي خريداري کنيم. براي همين وقتي تبليغات پيش‌فروش آپارتماني را ديديم به فکر پيش‌خريد افتاديم. وي ادامه داد: با شماره تلفن آگهي تبليغاتي تماس گرفتيم. مرد فروشنده آدرس مجتمع را در اختيار ما قرار داد و خواست به آنجا برويم و ملک را بازديد کنيم. وي مدعي شد که در آنجا نگهبان‌هاي ساختمان نيز هستند و براي ديدن آپارتمان‌هاي در حال ساخت، ما را راهنمايي مي‌کنند. پس از اين تماس من و همسرم عصر جمعه راهي مجتمع مسکوني شديم که اين اتفاق افتاد.

زن جوان افزود: وقتي به مجتمع در حال ساخت رسيديم، 4 پسر جوان در آنجا بودند که مي‌گفتند نگهبان ساختمان هستند. با راهنمايي آنها وارد ساختمان شديم. در حالي‌ که مشغول بازديد مجتمع نيمه‌ساخت بوديم، ناگهان 2 نفر از نگهبانان با چاقو به سمت ما حمله‌ور شدند. من و همسرم به‌شدت وحشت کرديم. همسرم به آنها التماس کرد که کاري با ما نداشته باشند. پول زيادي همراهش نبود اما همه آن را در اختيار 4 پسر جوان قرار داد تا دست از سرمان بردارند. اما آنها سارق نبودند و نيت ديگري در سر داشتند.

وي افزود: يکي از نگهبان‌ها با تهديد و ضرب و شتم، شوهرم را با خود برد. سپس آنها مرا مورد آزار و اذيت قرار دادند و پس از آن مرا از ساختمان به بيرون پرت کردند. آنها تهديدم کردند در صورتي که شکايت کنم قطعا مرا مي‌کشند. چند دقيقه وحشت‌زده آنجا نشسته بودم و نمي‌دانستم چه بلايي سر شوهرم آمده است. فکر مي‌کردم او را کشته‌اند اما بالاخره وي را هم رها کردند و بعد از آن هر دو تصميم به شکايت گرفتيم.

پس از اظهارات زن جوان، شوهرش نيز به مأموران گفت: نگهبان‌هاي ساختمان مرا 3 ساعت دست و پا بسته در اتاقي زنداني کرده بودند و پس از رها کردنم گفتند که اگر پاي پليس را به اين ماجرا باز کنم هم من و هم همسرم را مي‌کشند.

با اين شکايت و با توجه به حساسيت موضوع، ‌تيمي از مأموران پليس امنيت عمومي پيشوا با دستور سرهنگ سلمان آدينه‌وند فرمانده انتظامي پيشوا، تجسس‌هاي خود را در اين پرونده آغاز کردند. کارآگاهان در نخستين قدم هويت 4 نگهبان ساختمان را شناسايي کردند و با دستگيري يکي از آنها موفق به دستگيري 3 متهم ديگر پرونده شدند.

بررسي‌ها حکايت از آن داشت که هر 4 متهم، سابقه‌دار هستند و پيش از اين بارها به اتهام سرقت، شرارت و تهديد شهروندان دستگير شده و به زندان افتاده‌اند.

پرونده اين 4 نگهبان شيطان‌صفت براي رسيدگي بيشتر و صدور حکم به دادگاه کيفري استان تهران فرستاده شده است.

منبع: hamshahri.ir

 

افزودن نظر


صفحه اصلی گوناگون حوادث و تجاوز دانستنیهای تجاوز -تجاوز گروهي به يک زن جوان در ورامين