امروز: چهارشنبه, 22 آذر 1396
روایت تجاوز و قتل دختر جوان در ورامین
چهارشنبه ، 26 شهریور 1393 ، 15:57

روایت تجاوز و قتل دختر جوان در ورامینrjg , j[h,c
زوج جنایتکاری که دختر جویای کار را به خانه شان کشانده و پس از آزار و اذیت به قتل رساندند، دیروز در حالی پای میز محاکمه قرار گرفتند که حکم اعدام عامل قتل در دیوان عالی کشور تایید شده است.  زن و مرد قاتل پس از کشتن دختر جوان جسد او را مثله کرده و در شهر رها کردند. نهم دی ماه 89، مأموران پلیس آگاهی ورامین از کشف جسد دختر جوانی در منطقه قرچک باخبر شدند. مأموران پس از حضور در محل دریافتند عامل یا عاملان جنایت پس از قتل دختر، جسد او را تکه تکه کرده و در دو منطقه شهر رها کرده اند.

 
حمله 4 افغانی به رانندگان مسافر کش در اصفهان
دوشنبه ، 16 تیر 1393 ، 18:59

حمله 4 افغانی به رانندگان مسافر کش در اصفهان
شب درست ساعت ده بود که مسافري جلوي خودرو را گرفت و گفت : دربست.راننده پس از توقف ، مقصد را پرسيد و مسافر نيز نقطه اي خارج از شهر را گفت و سوار شد، اما به محض سوار شدنش، سه نفر ديگر نيز که به نظر همراه او بودند، سوار شدند. راننده حرکت کرد تا هر چه زودتر مسافران را به مقصد برساند و به خانه باز گردد. تلفنش مدام زنگ مي خورد و همسرش از او مي خواست تا زودتر خودش را برساند چون مهمان ها مدتي بود که آمده و منتظر او بودند .

 
کشتن مردی با ادعای دفاع از تجاوز
سه شنبه ، 20 خرداد 1393 ، 21:13

کشتن مردی با ادعای دفاع از تجاوز
زن جوان که پس از قتل مرد میانسال جسد او را به آتش کشیده بود در جلسه دادگاه مدعی شد در دفاع از خود مرتکب جنایت شده است. ساعت شش بعد از ظهر 11 اسفند ماه سال 1386 جسد سوخته مردی در اتوبان تهران- قم کشف شد.

 
فساد اخلاقی ناظم مدرسه در غرب تهران
پنجشنبه ، 25 ارديبهشت 1393 ، 19:42

فساد اخلاقی ناظم مدرسه در غرب تهران
اقدام‌های سیاه ناظم یک مدرسه پسرانه ابتدایی خانواده‌های خشمگین را به وزارت آموزش و پرورش کشاند. به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، صبح روزچهارشنبه تعدادی از خانواده‌های دانش‌آموزان دبستان پسرانه‌ای در غرب تهران به نشانه اعتراض به رفتارهای سیاه ناظم مدرسه که چند تن از دانش‌آموزان خردسال را قربانی نیت شوم خود کرده بود به وزارت آموزش و پرورش رفتند و از مسئولان خواستند در کمترین زمان به مشکلاتشان رسیدگی شود.

 

 

 

 
متجاوز به دختر بچه های 9 ساله امروز محاکمه شد
يكشنبه ، 14 ارديبهشت 1393 ، 17:27

متجاوز به دختر بچه های 9 ساله امروز محاکمه شد

محاکمه مردی که متهم است 9 دختربچه را در تهران مورد آزار جنسی قرار داده‌ به‌صورت غیرعلنی برگزار شد. نماینده دادستان در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده که صبح دیروز در شعبه 113 دادگاه کیفری ‌استان تهران برگزار شد، کیفرخواست را توضیح داد و درخواست صدور حکم علیه متهم کرد. مطابق اوراق پرونده اولین شکایت از این مرد 16 آبان سال 91 به ماموران کلانتری یوسف‌آباد داده‌ شد.

 
دانستنیهای تجاوز -تجاوز گروهي به يک زن جوان در ورامين
نوشته شده توسط بابافارس   

دانستنیهای تجاوز -تجاوز گروهي به يک زن جوان در ورامين
4 نگهبان مجتمعي مسکوني با تهديد چاقو زن و شوهر جواني را گروگان گرفتند تا نقشه شوم خود را عملي کنند. 4 روز پيش زوج جواني وحشت‌زده نزد پليس شهر پيشوا رفتند و پرده از حادثه‌اي که برايشان رخ داده بود برداشتند. در اين ميان زن جوان به مأموران گفت: مدتي قبل من و همسرم با پول‌هايي که پس‌انداز کرده بوديم تصميم گرفتيم در پيشوا آپارتماني بخريم. اما پولمان آنقدري نبود که بتوانيم به‌صورت نقد خانه‌اي خريداري کنيم. براي همين وقتي تبليغات پيش‌فروش آپارتماني را ديديم به فکر پيش‌خريد افتاديم.

 
دانستنیهای پرونده قتل «امید دربندی»
سه شنبه ، 9 ارديبهشت 1393 ، 17:24

دانستنیهای  پرونده قتل «امید دربندی»

پرونده قتل «امید دربندی» - بازیکن سابق تیم‌های فوتبال سایپا و نیروی زمینی- در دادسرای جنایی همچنان مفتوح است و متهمان این پرونده به افغانستان متواری شده‌اند.

 

 

 
تجاوز ی پسر هفت ساله به دختر 18 ساله !
دوشنبه ، 8 ارديبهشت 1393 ، 18:10

تجاوز ی پسر هفت ساله به دختر 18 ساله !
زن هق هق میكرد و اشك میریخت . وقتی دلیل آن همه بیتابی و درد را پرسیدم. با نگاهی كه شادی فرسنگها از آن فاصله داشت گفت: «باورتان میشود كودك هفت ساله به جرم مزاحمت برای نوامیس محاكمه شود؟ پسرم ساسان زندگی ما را سیاه كرد. او بچه آدم نیست، بچه شیطان است. دیگر حاضر نیستم حتی یك روز او را نگه دارم. هیچ شباهتی با بچه های عادی ندارد. »و بعد كه آرامتر شد، تعریف كرد:

 
اُپرا کیست
دوشنبه ، 8 ارديبهشت 1393 ، 18:00

اُپرا کیست

یکی از قدرتمندترین و ثروتمندترین افراد جهان و کاندیدای اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم «رنگ ارغوانی»، مشهورترین زن در جهان است که در کودکی بارها مورد تجاوز قرار گرفته است.

 

5 بازیگر مشهور هالیوود که در کودکی مورد تجاوز قرار گرفته‌اند!

یکی از قدرتمندترین و ثروتمندترین افراد جهان و کاندیدای اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم «رنگ ارغوانی»، مشهورترین زن در جهان است که در کودکی بارها مورد تجاوز قرار گرفته است. اُپرا زمانی که 6 ساله بود به همراه مادرش به میلواکی مسافرت کرد و زمانی که مادرش برای تامین خرج خانواده اش ساعت ها کار می کرد، عموی وی و یکی از دوستان خانوادگی شان بارها اُپرا را مورد آزار و اذیت قرار می دادند. بعدها در سن 9 سالگی نیز وی مورد آزار و اذیت یکی از اقوام 19 ساله اش قرار گرفت، به طوری که مجبور شد از آن محل بگریزد و برای زندگی بهتر تلاش کند.

 
از ریحانه جباری بیشتر بدانید
شنبه ، 6 ارديبهشت 1393 ، 04:55

از ریحانه جباری بیشتر بدانید

چرا به خاطر اعدام یک نفر این همه جنجال افرینی صورت گرفته است،آیا واقعا ریحانه جباری دفاع مشروع داشته و در برابر تجاوز به عنف مرتکب قتل شده است،واقیعت چیست، قاضی پرونده که حرف های دیگیری می زند

 


صفحه اصلی گوناگون حوادث و تجاوز