امروز: چهارشنبه, 22 آذر 1396
دانستنیها و پاسخ به سوالات مهم زناشویی و جنسی(حتما بخوانید)
چهارشنبه ، 10 ارديبهشت 1393 ، 23:36

دانستنیها و پاسخ به سوالات  مهم زناشویی و جنسی(حتما بخوانید)

سوال 1-  من در آستانه ازدواج با دختری هستم ولی می خواهیم فعلا عقد کنیم و تا چند سالی به همین منوال بمانیم ولی من درباره حد و حدود روابط  جنسی در این دوران هیچ نمی دانم لطفا مرا راهنمایی کنید ممنون و سپاسگذارم.

 
استفتائاتی از ایت اله مکارم شیرازی در باب مسایل جنسی)
نوشته شده توسط بابافارس   
چهارشنبه ، 10 ارديبهشت 1393 ، 23:23

استفتائاتی از ایت اله مکارم شیرازی در باب مسایل جنسی)

پرسش: آیا نزدیکی با همسر در دوران قاعدگی حرام است؟پاسخ : آری حرام است.

 
خوره زندگی با مصرف مادی گرایانه
دوشنبه ، 16 دی 1392 ، 17:07

خوره زندگی با مصرف مادی گرایانه

می‌گفــــــت: «با این حقوق ناچیز کارمندی، عیال ما هم دست بردار نیست. ماه به ماه می‌خواهد وسایل خانه را عوض کند. هر چقدر بهش می‌گویم حقوقم کفاف این جور خرج‌ها را نمی‌دهد، گوشش بدهکار نبوده و نیست. از این فامیلی، انگار خیری به ما نرسیده، زنم وضع و زندگی خواهرم را که می‌بیند، هوس می‌کند در رقابت و چشم و هم چشمیِ فامیلی عقب نماند.به هر حال...

 
آیین زناشویی - دنیای بدون زن!!!
نوشته شده توسط baran   

آیین زناشویی - دنیای بدون زن!!!
دنیای بدون زنان، چنین دنیایی خواهد بود: مردان نه خود را می شویند و نه صورت خود را اصلاح می کنند. لباس خانگی ما بسیار ساده خواهد بود. پیراهن، عرق گیر، جوراب، حتی کفش های بیرون هم ساده خواهند بود.

 

 
نگرانی عروس خانمها برای شروع زندگی مشترک
يكشنبه ، 3 آذر 1392 ، 23:23

نگرانی عروس خانمها برای شروع زندگی مشترک
عجیب نیست اگر روزهای قبل از جشن عروسی و نخستین روزهای وارد شدن به خانه مشترک، پرتنش ترین لحظات زندگی شما باشد. شمایی که در همین چند روز، با دنیای مجردی و خانه پدری خداحافظی کرده اید و وارد چرخه روابط و مسئولیت هایی شده اید که گاهی نگران کننده به نظر می رسند. اما نگران پیچیدگی این روزها نباشید! کافی است یک نفس عمیق بکشید و یک بار اتفاقاتی که تاکنون افتاده و آنچه انتظار رخ دادنش را دارید را مرور کنید. اگر کنترل ذهن تان را به دست بیاورید، دیگر کنار آمدن با انتظارات سنتی خانواده ها و راضی کردن رویاهای مدرن خودتان کار پیچیده ای نیست.

 
راز های رفتاری در مردان را بدانید!!!
نوشته شده توسط baran   

راز های رفتاری در مردان را بدانید!!!

ممکن است برداشت غلط از یک رفتار، باعث خاتمه یافتن یک رابطه‌ی عاطفی شود. برخی زوج‌ها به‌علت عدم درک متقابل، دچار سوءتفاهم و بوجود آمدن کدورت در رابطه خود می‌شوند. شاید علت اصلی این کدورت، تفاوت دنیای زنان و مردان باشد.اگر مایلید بیشتر با دنیای مردان و رازهایی را که ممکن است هیچ‌گاه برای شما بازگو نکنند آشنا شوید، ادامه مقاله که بر اساس روان شناسی جنسیت گردآوری شده را از دست ندهید.

 
بابافارس - علت به وجود آمدن طلاق عاطفی چیست
نوشته شده توسط baran   
دوشنبه ، 6 آبان 1392 ، 17:29

بابافارس - علت به وجود آمدن طلاق عاطفی چیست
اگر درون خودمان را جستجو کنيم، خيلي از ما در عمق وجودمان نگران اين هستيم که طلاق تاثير شديداً مخربي بر فرزندانمان، مخصوصاً بچه هاي کوچکتر، بگذارد و به همين علت تصور مي کنيم که با هم ماندمان بهتر است. تصور مي کنيم که وقتي چند روز پيش علي در مقابل همسرش سارا در يک مهماني تولد تسليم شد مي خواست اوضاع را آرام نگه دارد. دختر سه ساله آنها، دلسا، داشت با شادي اينطرف و آنطرف مي پريد که يکدفعه به يک دختربچه ديگر برخورد کرد.

 
آیین زناشویی - راهکارهای عشق ورزیدن به همسر
شنبه ، 16 شهریور 1392 ، 22:53

آیین زناشویی - راهکارهای عشق ورزیدن به همسر

هدف از ابراز عشق، انجام دادن کاري براي سعادت کسي است که دوستش داريد. پس اگر عاشق کسي هستيد، بايد زبان صحبت کردن با او را ياد بگيريد...ما آدم ها به روش هاي متفاوت نسبت به همديگر ابراز عشق يا آن را دريافت مي کنيم اما اگر نفهميم که همسرمان چه چيزي را ابراز عشق مي داند، ميزان موفقيت مان در زندگي زناشويي مان به تدريج کم فروغ مي شود و علتش را هم متوجه نمي شويم.

 
آیین زناشویی - چرا خانمها دعوت شما را رد می کنند
چهارشنبه ، 13 شهریور 1392 ، 00:00

آیین زناشویی - چرا خانمها دعوت شما را رد می کنند
بالاخره جراتش را پیدا کردید و یک دختر را بیرون دعوت کردید، اما او ردتان کرد. برای همه ما در نقطه‌ای از زندگی‌مان این اتفاق افتاده است و دلایل مختلفی برای آن وجود دارد. رد شدن اصلاً چیز جالبی نیست، مخصوصاً وقتی جرات لازم برای حرف زدن با دختری را بعد از مدت زمانی طولانی پیدا کرده باشید.

 
روش های برطرف کردن مشاجره بین زن و شوهر
يكشنبه ، 10 شهریور 1392 ، 17:59

روش های برطرف کردن مشاجره بین زن و شوهر
به قول مادربزرگم هر خانه‌اي بحث و مشاجره‌هاي خاص خودش را دارد و اين مشكل فقط براي من نيست. راست هم مي‌گويد چند باري ديده‌ام كه صحبت زن و شوهري در مورد عوض?كردن كانال تلويزيون يا انجام كارهاي خانه يا سپردن برخي مسووليت‌ها، به بحث و جدل كشيده شده...

 


صفحه 1 از 20
صفحه اصلی گوناگون بابافارس - سوالات زناشویی وجنسی