امروز: چهارشنبه, 22 آذر 1396
آنچه که برای موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد باید بدانید
نوشته شده توسط بابافارس   
سه شنبه ، 2 دی 1393 ، 22:32

آنچه که برای موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد باید بدانید
نوبت دهم : افراد موفق چه مسیری را طی کرده اند ؟ پس از برگزاری هر آزمون و اعلام نتایج ، نفرات ممتاز و برتر آن اعلام می گردند . صرفنظر از احساس خوب رضایت و خوشحالی این افراد ، این سوال همواره برای دیگران مطرح بوده است که رمز موفقیت آنها چیست ؟ مطمئناً پاسخ به این سوال از نفرات ممتاز و برتر آزمون های حقوقی ازجمله کارشناسی ارشد می تواند تا حدودی متفاوت باشد لیکن موارد ذیل ، نقطه اشتراک بسیاری از آنها می باشد .

 
حقوقیات- منابع دکترای حقوق
شنبه ، 3 خرداد 1393 ، 15:36

حقوقیات- منابع دکترای حقوق

چه بخوانیم؟چگونه بخوانیم؟ اولین نکته‌ای که باید به خاطر داشت این است که هدف مطالعه روشن شود. هدف مطالعه در مرحله‌ی اول پاسخ به سئوالات تستی و در مرحله‌ی دوم انجام یک مصاحبه‌ی موفق است. با توجه به نزدیکی آزمون مرحله‌ی اول، فعلا تمرکز خود را بر مرحله‌ی اول معطوف می‌نماییم.

 
آشنایی با نفر اول وکالت 92- احمد زاده
دوشنبه ، 29 ارديبهشت 1393 ، 22:25

آشنایی با نفر اول وکالت 92- احمد زاده
متن کامل مصاحبه :با مهدی احمدزاده : اول از همه تبریک میگم خدمت شما بابت این موفقیت بزرگ شما که خیلی ها آرزوی رسیدن به این نقطه را دارند ! به هرحال رتبه یک آزمون وکالت آن هم در کانون مرکز کار هرکسی نیست تهیه کننده جناب ذکایی

 
قوانینی که برای آزمون وکالت نیاز داریم
شنبه ، 6 ارديبهشت 1393 ، 16:49

قوانینی که برای آزمون وکالت نیاز داریم

توضیحات: این لیست قوانین پیشنهادی است و شما می توانید با تحقیقات بیشتر از این لیست استفاده کنید. آموزشگاه حقوق در کلیه ی مطالب به لحاظ تحقیقاتی که در مورد منابع و قوانین انجام می دهد، صرفا پیشنهاد دهنده است. ضمنا دوستان اگر در جایی عنوان قانون اشتباه درج شده است در بخش نظرات اعلام کنید تا اصلاح شود.

 

 
حقوقیات - منابع آزمون کارآموزی وکالت
دوشنبه ، 25 فروردين 1393 ، 18:59

حقوقیات - منابع  آزمون کارآموزی وکالت

 
وکالت - سوالات حقوق جزای اختصاصی
يكشنبه ، 29 ارديبهشت 1392 ، 22:24

وکالت - سوالات حقوق جزای اختصاصی

امتحان درس : حقوق جزاي اختصاصي (2) نام استاد : دکتر جاهدآقای الف از آقای ب که نمایشگاه اتومبیل دارد، در خواست می کند که اتومبیل پژو 206 او را حداقل به قیمت 20 میلیون تومان فروخته و وجه حاصل از آن را با کسر حق الزحمه مسترد کند. صاحب نمایشگاه نیز ضمن قبول شرط صاحب اتومبیل مبنی بر عدم فروش اتومبیل زیر قیمت 20 میلیون، اتومبیل مزبور را با تنظیم قولنامه به آقای ج فروخته و پول آن را دریافت می کند :

 
حقوقیات - سوالات ازمون وکالت
جمعه ، 20 مرداد 1391 ، 21:55

حقوقیات - سوالات ازمون وکالت
به موجب تصميم شوراي اجرايي اسكودا سوالات آزمون ورودي ۱۳۹۰ كانونهاي وكلاي دادگستري ايران در سايت اسكودا منتشر مي شود.گزينه صحيح در پاسخها باحروف درشت تر( فونت درشت) مشخص شده است

 


صفحه اصلی حقوق خوانان نمونه آزمونهای وکالت